Сьогодні діти переглянули лялькову виставу «Біда навчить» за мотивами Лесі Українки. Це казка про маленького горобчика, який через власну легковажність і лінощі потрапляє у кумедні пригоди, а згодом розуміє: щоб добре жити — потрібно вчитися, працювати та дружити. Також діти з групи «Барвінок» заспівали пісню на вірш Л. Українки «На зеленому горбочку», а наприкінці всі дітки виконали динамічну руханку «Горобець».







Немає коментарів:
Дописати коментар