Малюємо на асфальті водою

Вихованці групи «Барвінок» перетворили звичайний асфальт на справжнє полотно для творчості. Малюючи водою, діти фантазували, творили та раділи кожному новому малюнку. Весело, пізнавально та екологічно!

Дякуємо Дзюбі Інні Валеріївні.









Немає коментарів:

Дописати коментар

  Шановні батьки та відвідувачі! Запрошуємо Вас в чарівний світ дошкільної  освіти! Наш садочок - це територія щасливого дитинства для в...